About Us

About US

Agnieszka Kwiecien-Rhouddani

Magisterka na UMK na Wydziale Prawa i Administracji (kierunek Administracja=> niezapomniane czasy) w Toruniu, Studia Podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu (kierunek: Mediacje i Negocjacje=> super było), poza tym: trener NLP (ponieważ interesują mnie tajniki podświadomości, komunikacja i kognitywna praca mózgu) i Lajf Kołcz hehe Interesuje się także psychologią i psychiatrią.

Moje hobby to gotowanie, podróżowanie oraz poznawanie nowych kultur.

Chciałabym podzielić się z Wami tą niesamowitą i wspaniałą podróżą, pełną przepysznych przepisów kulinarnych, pięknych, zapierających dech w piersiach widoków oraz różnorodności (bogactwa innych kultur, czasami tak odległych od naszych-europejskich).

Dlaczego blog? Lubię pisać. Było tak od dziecka. Od 10 roku życia do 18 pisałam pamiętniki (oby nikt ich nigdy nie odnalazł hehe). Następnie kilka razy zabierałam się za książkę i zawsze coś się wydarzyło w mej egzystencji, co przeszkodziło mojej niechybnej karierze pisarki.. Wszystko przede mną, a tematów zaiste jest sporo 🙂

Bloga i WordPressa (stronę internetową) ogarniam sama, to znaczy: piszę, robię zdjęcia, edytuję, przerabiam, wlepiam logo,  robię meta slajdera, instaluję wtyczki hehe i tak dalej..

Miłego serfowania po stronce. Możecie mnie znaleźć (i się skontaktować) na Facebooku oraz Instagramie: Travel Cooking Agnes 😉 No to, jak mówił mój dziadek Władek – OBY NAM SIĘ 😉

Administrative law attorney, mediator and negotiator, NLP trainer, Life Coach

– that’s my occupations. I am also interested in psychology and psychiatry.

I love cooking, traveling and meeting other cultures.

I want to share with you this wonderful journey full of great, delicious food, beautiful views and diversity 😉

My Instagram and Facebook: TRAVEL COOKING AGNES 😉

Translate